empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

En çok gezinenler
im_menu6NEW SUCCESS ELEMENTARY WB w/AUDIO CD
NEW SUCCESS ELEMENTARY WB w/AUDIO CD
NEW SUCCESS ELEMENTARY WB w/AUDIO CD
im_menu6TOTAL ENGLISH -new- ELEMENTARY SB w/ACTIVITY BOOK
TOTAL ENGLISH -new- ELEMENTARY SB w/ACTIVITY BOOK
TOTAL ENGLISH -new- ELEMENTARY SB w/ACTIVITY BOOK
¨
212,80
im_menu6REAL LIFE ELEM.SB
REAL LIFE ELEM.SB
REAL LIFE ELEM.SB
106,00

KDV dahil :
106,00
im_menu6CHOICES ELEMENTARY SB w/Pin Code
CHOICES ELEMENTARY SB w/Pin Code
CHOICES ELEMENTARY SB w/Pin Code
227,10

KDV dahil :
227,10
im_menu6NETZWERK A1 TEIL 1 KB & ARB mit 2 Aud-Cd&Dvd-KLETT
NETZWERK A1 TEIL 1 KB & ARB mit 2 Aud-Cd&Dvd-KLETT
NETZWERK A1 TEIL 1 KB & ARB mit 2 Aud-Cd&Dvd-KLETT
125,60

KDV dahil :
125,60
im_menu6PTE ACADEMIC PRACTICE TESTS PLUS WITH KEY & CD-ROM
PTE ACADEMIC PRACTICE TESTS PLUS WITH KEY & CD-ROM
PTE ACADEMIC PRACTICE TESTS PLUS WITH KEY & CD-ROM
¨
151,50
im_menu6MyGRAMMARLAB INT. SB w/MyLab ( no key)
MyGRAMMARLAB INT. SB w/MyLab ( no key)
MyGRAMMARLAB INT. SB w/MyLab ( no key)
211,60

KDV dahil :
211,60
im_menu6OUR DISCOVERY ISLAND 1 PB w/Pin Code
OUR DISCOVERY ISLAND 1 PB w/Pin Code
OUR DISCOVERY ISLAND 1 PB w/Pin Code
189,30

KDV dahil :
189,30
im_menu6NEW SUCCESS ELEMENTARY SB w/ ACTIVE BOOK
NEW SUCCESS ELEMENTARY SB w/ ACTIVE BOOK
NEW SUCCESS ELEMENTARY SB w/ ACTIVE BOOK
im_menu6REAL LIFE INT.SB
REAL LIFE INT.SB
REAL LIFE INT.SB
106,00

KDV dahil :
106,00
Alt Menü 6

Haberler
Alt Menü 9

Anket
Bize nasıl ulaştınız?
Google
Yazılı Basın
Referans
Tavsiye
Alt Menü 11

Satış Sözleşmesi

Kitapsatisionline.com internet sitesinden alışveriş yapan her kullanıcı aşağıda belirtilen maddeleri kabul etmiş sayılır:

 1. Kitapsatisionline.com’dan 18 yaşından küçük kişiler alışveriş yapamazlar.
 2. Kitapsatisionline.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartı (Visa, MasterCard), banka havalesi/EFT Ödeme yöntemlerinden birisini kullanabilirsiniz. Bunların dışındaki ödeme yöntemleri kabul edilmez. Ödeme yöntemi olarak Banka Havalesi/EFT seçilmiş fakat bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.
 3. Kitapsatisionline.com ‘daki siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir.
 4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Kitapsatisionline.com sorumlu değildir.
 5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 6. Kitapsatisionline.com’un satışa sunduğu eserlerin stok bilgileri hergün güncellense de sipariş verilen bazı eserlerin temininde imkansızlıklar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda da ilgili bölümümüz tarafından size telefon ya da eposta ile bilgi verilir. Esere ilişkin herhangi bir ödeme yapmışsanız, bu bedel en kısa sürede iade edilir.
 7. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo ile yapılır. Sitemizden yapılan alışverişelerde Kargo bedeli alıcı tarafından ödenir. 
 8. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda omegaeltkitap@gmail.com 'a yazarak, durum Kitapsatisionline.com’a bildirilmesi gerekmektedir. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden: Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanağın 0216 338 39 48 numaralı telefona fakslanması suretiyle durum bildirilmelidir. Kitapsatisionline.com sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.
 9. Genel olarak satın aldığınız eserleri tahrip etmeden, kullanmadan ve eserin tekrar satılabilirliğini bozmadan, orginal cd ve şifrelerinin açılmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
 10. Kitapsatisionline.com  alışveriş yapan kişi/kurum/kurumlar yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

 

 Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

 1. Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
 2. Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.
 3. Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
 4. İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.
 5. Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
 6. İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.
 7. İadesi yapılacak olan ürünler Kitapsatisionline.com’un siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

 
 
www.kitapsatisionline.com
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 35 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 4242976
Neticaret®